PRZEDprzedaż się skończyła
Przepraszamy, ale już nie możesz kupić udział w tym webinarze. Zapraszamy natomiast do wzięcia udziału w innych webinarach IKIGAI EDU Sp. z o.o.
1,5 h webinar
dla stomatologów
Leczenie aparatami stałymi czy leczenie nakładkowe – który aparat wybrać?
Wskazania i ograniczenia poszczególnych metod
„Tips and tricks” jak szybciej i sprawniej leczyć swoich pacjentów
09.05
o godz. 19:00
Dr n. med. Anna Wasiewicz MSc
specjalista ortodoncji z ponad 16-letnim doświadczeniem
Coraz więcej pacjentów pyta o leczenie nakładkami. Ale czy może leczenie nakładkowe całkowicie zastąpić leczenie za pomocą aparatów stałych?
To szkolenie pozwoli Ci skutecznie dobierać techniki leczenia aparatami stałymi oraz metodę nakładkową w Twojej praktyce. Uaktualnisz swoją wiedzę i zyskasz pewność siebie w stosowaniu tych technik.
PROGRAM SZKOLENIA
1

Jak działają aparaty stałe i czym różni się ich biomechanika od leczenia nakładkowego?

Omówienie biomechaniki aparatów stałych oraz porównanie jej z metodą leczenia nakładkowego.
2
Wskazania i ograniczenia poszczególnych metod leczenia.
Omówienie zalet i ograniczeń mogących wystąpić podczas stosowania aparatów stałych versus nakładkowych.
3
„Tips and tricks”, czyli Porady i Techniki jak szybciej i sprawniej leczyć swoich pacjentów.
Zaprezentowanie autorskich, jak i podpatrzonych u wybitnych specjalistów z kraju i świata, technik na leczenie ortodontyczne aparatami stałymi bądź nakładkami.
4
Jak zacząć leczenie aparatami stałymi?
Przedstawienie przypadków klinicznych, w których zastosowano leczenie aparatem stałym. Wskazówki przydatne przy rozpoczęciu leczenia aparatami stałymi.
5
Leczenie wielospecjalistyczne w połączeniu z ortodoncją.
Przedstawienie przypadków klinicznych, w których leczenie ortodontyczne było jednym z etapów leczenia multidyscyplinarnego.
6
Podsumowanie wykładu i dyskusja.
Czas na pytania ze strony uczestników szkolenia.
Uzyskała tytuł lekarza dentysty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2007 roku. Od 2007 roku praktykuje leczenie stomatologiczne z zakresu ortodoncji. Od 2008 roku zajmuje się leczeniem ortodontycznym w technice lingwalnej (językowej).

Zaangażowana w pracę naukową w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (od 2010 roku). Jej badania naukowe skupiają się głównie wokół estetyki twarzy i uśmiechu w aspekcie ortodontycznym, leczenia dorosłych pacjentów, zakotwienia szkieletowego oraz zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Uzyskała kilka nagród naukowych za swoje badania, m.in. nagrody Rektora WUM w 2005 i 2015 roku.

Stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie ortodoncji obroniła w 2015 roku w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W tym samym roku (2015) ukończyła podyplomowe studia w zakresie ortodoncji lingwalnej w Zakładzie Ortodoncji na Uniwersytecie Federico II w Neapolu (Włochy), uzyskując tytuł Master of Science.

Jest wykładowcą z zakresu techniki lingwalnej na zjazdach krajowych i zagranicznych - w Europie, Azji i Australii. Jest członkiem PTO (Polskie Towarzystwo Ortodontyczne), PTS (Polskiej Sekcji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego), SIDO (Włoskie Towarzystwo Ortodontyczne).
Dr n. med.
Anna Wasiewicz
SPIKER
Czego się spodziewać po rejestracji?
Po pomyślnej realizacji wpłaty otrzymasz mailem potwierdzenie. Jesteś z nami!
W dniu X (czyli 09.05) link do szkolenia otrzymasz mailem oraz SMS-em.
1
2
Co dalej? Czeka na Ciebie 1,5+ godziny kontentu i sesja QA. Przed rozpoczęciem webinaru otrzymasz dostęp i przypomnienie, a po zakończeniu sesji będziesz mieć dostęp do nagrania oraz otrzymasz certyfikat uczestnictwa.
3
FAQ
Pisz: info@human2human.info
NIP: 8982280091
Dzwoń: +48585859919
REGON: 522583546
IKIGAI EDU Sp. z o.o.
Made on
Tilda