Dowiesz się, jak kwalifikować i diagnozować tkanki miękkie, które rokują do kształtowania; nauczysz się skutecznej techniki kształtowania; będziesz w stanie poprawnie zweryfikować swoją pracę
1,5 h webinar
dla stomatologów
20.08
o godz. 19:00
Katarzyna Kucharska
lek. dent. z 18-letnim doświadczeniem
Jak ukształtować profil wyłaniania
W rezultacie nauczysz się kształtować brodawki dziąsłowe, unikniesz zaniku kości. Twoja praca będzie funkcjonalna w zgryzie i biokompatybilna, co wielokrotnie zwiększy jej długotrwałość oraz poprawi estetykę
Tajemna oferta tylko 24h
Uwaga!
Wyłącznie przez 24h macie możliwość wykupić webinar w najniższej cenie!
%
%
%
%
189 zł zamiast 320 zł
ZNIŻKA 40% od ceny regularnej
ma zły wpływ na estetykę oraz stwarza pacjentowi dużo problemów higienicznych, co z kolei często powoduje wczesną wymianę pracy.
Nieodpowiednie kształtowanie dziąsła oraz niewłaściwie wykonana korona na implancie
Najczęstszymi problemami są zbyt wysokie lub zbyt niskie punkty styczne w zębach przednich, zła diagnostyka przyzębia, błędny wybór między śrubą gojącą a koroną tymczasową, oraz nieprawidłowa technika kształtowania.
Dostaniesz zestawienie sprawdzonych i zweryfikowanych przez 18-letnie doświadczenie lek. dent. Katarzyny Kucharskiej technik kształtowania profilu wyłaniania
Nasz webinar pomoże ci wyeliminować te problemy. Omówimy również sytuacje, kiedy dziąsło nie rokuje do kształtowania
PEŁNY PROGRAM SZKOLENIA
1

Czym jest profil wyłaniania, czym różni się od przyzębia brzeżnego?

2
Jakie znaczenie ma kształtowanie profilu wyłaniania, co to oznacza w praktyce / w użytkowaniu pracy stałej na implancie?
3
Co wpływa na jakość profilu wyłaniania?
4
Czy mamy wpływ na długość profilu wyłaniania?
5
Czy mamy wpływ na jakość dziąsła przy implancie?
6
Czy warto robić korony tymczasowe na implantach?
7
Czym są indywidualne śruby gojące?
8
Jak wykonać wycisk po ukształtowaniu profilu wyłaniania?
9
Anemizacja dziąsła po przykręceniu korony na implancie, co z tym zrobić?
10
Kontrola rtg
11
Dobór materiału do wykonania korony na implancie
Tajemna oferta tylko 24h
Lekarz dentysta z 18-letnim doświadczeniem

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie 2005.
Od lat pracuje w powiększeniu mikroskopowym, zajmuje się protetyką i stomatologią estetyczną. Swoje doświadczenie zawodowe przekazuje młodszym kolegom na kursach i szkoleniach, a także pracując z lekarzami odbywającymi staż podyplomowy.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach, m. in. w cyklu Curriculum Endodontycznego, Curriculum VieSID oraz Continuum Protetycznnym rehabilitacji stawu skroniowo-żuchwowego wg szkoły prof. Slavicka – Vienna School of Interdisciplinary Dentistry. W codziennej praktyce współpracuje z fizjoterapeutami i logopedami. Tworzy plany leczenia w interdyscyplinarnych zespołach z periodontologami, chirurgami, endodontami oraz ortodontami. Dba o najdrobniejsze szczegóły estetyki białej i czerwonej, łącząc je z funkcjonalnością prac protetycznych.

Łączy także precyzję ręki potrzebną do leczenia endodontycznego z umiejętnością analizy mimiki i proporcji twarzy, niezbędną protetykowi do zaplanowania i wykonania wysokiej jakości odbudowy protetycznej. Na co dzień wykonuje prace stałe takie jak: korony, mosty, licówki, prace na implantach, a także prace ruchome: w tym protezy szkieletowe kombinowane na zasuwach i zatrzaskach. Sprawnie łączy techniki analogowe i cyfrowe pracując zarówno z wyciskami jak i skanerem wewnątrzustnym.
Katarzyna
Kucharska
SPIKER
Czego się spodziewać po rejestracji?
Po pomyślnej realizacji wpłaty otrzymasz mailem potwierdzenie. Jesteś z nami!
W dniu X (czyli 27.08) link do szkolenia otrzymasz mailem oraz SMS-em.
1
2
Co dalej? Czeka na Ciebie 1,5+ godziny kontentu i sesja Q&A. Przed rozpoczęciem webinaru otrzymasz dostęp i przypomnienie, a po zakończeniu sesji będziesz mieć dostęp do nagrania oraz otrzymasz certyfikat uczestnictwa.
3
Tajemna oferta 24h
FAQ
Pisz: info@human2human.info
NIP: 8982280091
Dzwoń: +48585859919
REGON: 522583546
IKIGAI EDU Sp. z o.o.
Made on
Tilda