Omówimy wszystkie etapy ustalenia zwarcia krok po kroku na przykładzie konkretnego pacjenta z brakiem dwóch jedynek. A w tym:
w jakim zwarciu powinniśmy odbudować pacjenta
na co zwrócić uwagę badając i planując leczenie
jak zarejestrować zwarcie, jak zaprojektować pracę i wykonać ją zgodnie z planem
jak nie popełnić błędów, które mogą pogorszyć stan wejściowy pacjenta
START 19:00
Podczas webinaru przeanalizujemy przypadek pacjenta z brakiem dwóch jedynek. Dowiesz się szczegółowo, co i jak zostało zrobione, aby zrównoważyć zgryz pacjenta i zapewnić, że staw jest zamknięty w bezpiecznym położeniu przestrzennym.
Najlepszą nauką jest praktyczna nauka na prawdziwych przypadkach klinicznych, prawda?
Nasz pacjent PRZED:
Nasz pacjent PO:
PROGRAM SZKOLENIA
1
Jakie mamy rodzaje zwarcia; w jakim zwarciu powinniśmy odbudować pacjenta; czemu ustalenie położenia przestrzennego jest takie ważne?
2
Jakie będą konsekwencje wykonania leczenia w nieprawidłowej relacji?
3
Wszystkie etapy krok po kroku — na co zwrócić uwagę badając i planując leczenie, jak zarejestrować zwarcie, jak zaprojektować pracę i wykonać ja zgodnie z planem. Na jakie etapy podzielić leczenie;
✦ Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ✦ W roku 2008 roku uzyskała specjalizację z zakresu protetyki stomatologicznej ✦ Zatrudniona w CSK Instytut Stomatologii w Łodzi w Poradni Protetyki, gdzie pracuje na stanowisku starszego asystenta ✦ Dzieli się wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi specjalistami z dziedziny protetyki stomatologicznej jako ich kierownik specjalizacji ✦ Uczestniczka licznych konferencji naukowych i kursów, absolwentka III edycji Curriculum Implantologicznego ITI (lata 2018-2019) ✦ Członek ITI Polska ✦ Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
EWA SOSNOWSKA-TOMCZYK
SPIKER
Czego się spodziewać po rejestracji?
Po pomyślnej realizacji wpłaty otrzymasz mailem potwierdzenie. Jesteś z nami!
W dniu X otrzymasz link do szkoleń mailem oraz SMS-em
1
2
Co dalej? Przed rozpoczęciem webinaru otrzymasz dostęp i przypomnienie. Następnie czekają na Ciebie po 1 godziny kontentu i sesja QA.